Podlahy Vít Čapek

Smetanova 78
Písek 397 01
382 213 544


Nabízíme prodej a montáž níže uvedených zárubní Sapeli:

Pro více informací můžete navštívit stránky našeho dodavatele: www.sapeli.cz
LATENTE
Zárubeň LATENTE jinak nazývaná též „skrytá zárubeň“, jelikož její OBRYS JE V JEDNÉ ROVINĚ S OBRYSEM STĚNY, v které je zárubeň osazena.Jedná se o obložkovou zárubeň specifické konstrukce, určené pro bezpolodrážkové dveře se skrytými závěsy. Součástí této zárubně je tzv. „kontrazárubeň“ z kovového profilu, kterou je nutno osadit do otvoru již při hrubé stavbě. Výškově je nutné přesně umístit spodní hranu zárubně s plánovanou dokončenou podlahou! Je nutné dbát na vysokou přesnost při montáži. Po dokončení všech stavebních a dokončovacích prací (omítky, malby, plovoucí podlahy a pod.), se na ní rychle, čistě a jednoduše osadí obložková zárubeň LATENTE. Zárubně se výhradně dodávají se závěsy TECTUS.
OKZ - obklad kovové zárubně
Pokud již máte kovovou zárubeň a toužíte po opravdu pěkném interiéru, máme pro Vás snadné řešení. Během několika minut Vám kovovou zárubeň obložíme a to bez bourání a prachu. Zárubně OKZ je možné dodat pro dveře otočné, posuvné, lamelové a v průchozím provedení.
  • dveře zůstávají o stejném rozměru
  • průchozí rozměr zárubně se zmenší o pouhých 28 mm
Obkladové zárubně Normal
Pouze v naší zárubni umožníte vyniknout kráse dveří SAPELI. Zárubně jsou vyráběny ve všech povrchových úpravách odpovídajících dekorům dveří. Pouze s dřevěnou zárubní dokážete dokonale sladit celý interiér. Obložkové zárubně SAPELI se osazují čistě a rychle až po dokončení stavebních otvorů. Tedy po zhotovení omítek, malby, obkladů a po položení podlahové krytiny včetně plovoucích podlah a koberců. Na montáž obložkových zárubní je však třeba myslet již v projektu, nebo nejpozději v průběhu hrubé stavby. Je nutné, aby stavebník připravil stavební otvory pro osazení zárubní dle uvedené tabulky.
Zárubeň Normal pro bezpolodrážkové dveře
Přinášíme Vám velice moderní a žádaný vzhled Vašich dveří. Bezpolodrážkové dveře jsou řešením pro náročného zákazníka. V tomto provedení dveře v zavřeném stavu zachovávají jednotnou plochu se zárubní. Nabízíme Vám poslední designérský trend - provedení se skrytými závěsy. Nová konstrukce skrytých závěsů umožňuje úplné otevření dveří a zároveň při zavření skryté závěsy neruší plochu dveří a zárubně. Závěsy nové konstrukce umožňuji 3D nastavení ve všech směrech a tím je umožněno dokonalé seřízení dveřního křídla. Vyberte si z naší nabídky všech modelů (kromě dveří Harmonie) a žádejte bezpolodrážkové provedení Vašich dveří. I z jednoduchých dveří se pak stane klenot Vašeho bytu.
OBTUS
Rok od roku se neustále zvyšuje zájem zákazníků o bezpolodrážkové dveře. Právě pro tyto dveře je určena zárubeň OBTUS. Jedná se o obložkovou zárubeň, kde je napojení tzv. „na tupo“ vrchního vodorovného nadpraží k svislým dílům zárubně a jejíž součástí jsou i osazené „skryté závěsy“ pro bezpolodrážkové dveře. Tyto zdánlivé detaily povyšují tuto zárubeň ve spojení s dveřmi SAPELI na ARCHITEKTONICKÝ SKVOST VAŠEHO INTERIÉRU. Zárubně se výhradně dodávají se závěsy TECTUS.
CSS 2.1 Validation | XHTML 1.0 Validation | Administrace | © Machala webdesign 2006