Podlahy Vít Čapek

Smetanova 78
Písek 397 01
382 213 544


C.A.G.
Nabízíme prodej a montáž dvěří C.A.G.

Pro více informací můžete navštívit stránky našeho dodavatele: www.novedvere.cz/
Sapeli
Nabízíme prodej a montáž níže uvedených dřevěných dveří Sapeli:

Pro více informací můžete navštívit stránky našeho dodavatele: www.sapeli.cz
FANTAZIE
FANTAZIE je modelová řada určená především pro zákazníky, kteří se nebojí zapojit svou kreativitu do výběru dveří a zárubní do svého interiéru. Jedná se o zcela ojedinělý výrobek na našem trhu, jehož originalita je dána nejen použitým masivním přírodním materiálem, nejen specifickými tvary modelů, ale i tím, žezákazník mámožnost vybrat si z naší nabídky jak dřevinu a její orientaci tak i různé typy skel.

A - třešeň svisle třešeň vodorovně javor svisle javor vodorovně sklo – dle nabídky
B - třešeň svisle třešeň vodorovně javor svisle javor vodorovně


A - třešeň svisle třešeň vodorovně javor svisle javor vodorovně sklo
B - třešeň svisle třešeň vodorovně javor svisle javor vodorovně
C - třešeň svisle třešeň vodorovně javor svisle javor vodorovně sklo


KUBIKA
Modelová řada KUBIKA beze zbytku naplňuje rčení: „V jednoduchosti je genialita.“ Tyto dveře jsou oproštěny od všech rušivých vlnek a kudrlinek tak, aby zcela vynikla jejich jemná linie kubického tvaru. Dveře KUBIKA jsou určeny všem milovníkům přímé a ladné krásy. Dveře Kubika jsou pouze v bezpolodrážkovém provedení a osazují se do zárubně Obtus. Sklo ve dveřích Kubika má tloušťku 4 mm a lze použít pouze kalené provedení.

buk dub javor třešeň

AKORD
Akord je souzvuk. Je to souznění přírodního hladkého povrchu dveří s nádhernou kresbou dřeva a jemně zvlněného povrchu se zajímavým profilem.Nechterozeznítobětyto struny. Tak, jako krásná hudba, se i tyto dveře mohou stát neoddělitelnou součástí Vašeho života a Vašeho interiéru, akordem, který lahodí oku.
ALEGRO
Výrazná kresba různě orientované přírodní dřeviny, doplněná JEMNÝM PROUŽKEM, je ideálním řešením dveří pro milovníky neotřelého interiéru. Moderní styl Vašeho domova nebo Vaší firmy dotvoří právě tyto dveře svědčící o vytříbeném vkusu majitele.
DAMIER
Model určený pro milovníky přírodní krásy tak, jak ji sama příroda stvořila. Nechte se unášet JEDINEČNOSTÍ KRESBY dřeva podtrženou jemným kontrastem opačně orientovaných vsazených čtverců. Jsou to dveře, které si vybere obdivovatel krásy skryté v rafinovanéjednoduchosti.Vyjímečné je použití evropských dřevin s výraznou kresbou, často s velkou plochou běli.ELEGANT
Moderní vzhled, elegance a přírodní materiály dveří ELEGANCE uspokojí i nejnáročnější zákazníky. Tyto dveře nejlépe dolní zejména moderní a lehce zařízené interiéry. Vybírat můžete z kompletní nabídky povrchových úprav z přírodních, vysoce kvalitních výběrových dýh.

HARMONIE
ELEGANCE, LADNOST, SOUZNĚNÍ S MODERNÍM DESIGNEM, dokonalost opracování a mnoho dalších superlativů to jsou vlastnosti, kterými se oprávněně pyšní dveře HARMONIE. Jejich tvar je plně v souladu s nejmodernějšími světovými designerskými trendy. Moderní konstrukce kombinující laťovku a tvrzené 8 mm silné sklo umožňuje netradiční tvary. Jejich charakteristickým znakem je eliptické zaoblení konce plochy dveří ve tvaru omydleného mýdla. Dveře HARMONIE jsou exklusivním designerským výtvorem, který dodá Vašemu interiéru svěží vítr nejmodernějších architektonických trendů.

KLÁRA
Tyto dveře nedostaly ženské jméno do vínku náhodou. Něha, krása, ladnost tyto ženské přednosti jsou zosobněny v novém modelu, který je klenotem mezi dveřmi. Každá žena touží po krásném šperku. Dopřejte jí ho, vždyť s novými dveřmi KLÁRA je to tak jednoduché. Tento šperk sluší každé ženě.

SWING

Meziválečné období přineslo podstatné změny ve společnosti a ovlivnilo jak architekturu, nábytek a módu, tak i ostatní umělecké směry. Trend třicátých let dnes dokonale zrcadlí dveře SWING od Sapeli.TANGA

Moderní model dveří vyráběných dle posledních designerských trendů navrhovaných interierovými architekty. Nadčasová elegantní kombinace RŮZNĚ ORIENTOVANÉ DÝHY, podtržená různým lomem odráženého světla, oslovuje zejména dynamické, moderně založené zákazníky.
CSS 2.1 Validation | XHTML 1.0 Validation | Administrace | © Machala webdesign 2006